Що таке соляна грілка та як діє?

У поліетиленове упакування поміщають спеціальний соляний розчин та шматок металу. Як відомо при контакті солі з металом виникає хімічна реакція з виділенням тепла – саме на цьому і ґрунтується дія соляних грілок.

Спершу шматок металу ззовні є окисленим і реакція не відбувається. Потрібно надламати його та вивільнити не окислені ділянки металу. При їх контакті з соляним розчином розпочнеться хімічна реакція. Грілка виділятиме тепло до 50-55°С, а соляний розчин всередині поступово кристалізується.

Такий пакетик з соляною речовиною зігріватиме вас впродовж 25 хв. Проте час дії залежить також від температури навколишнього середовища та може бути трішки довшим чи коротшим.

Після використання просто занурте затверділу грілку у киплячу воду на 10-15 хв. (саме у воду і в жодному разі не поміщайте її у мікрохвильову піч). Вміст пакетика повинен знову стати рідким. Після того як грілка охолоне, її можна використовувати знову. Якщо соляний розчин буде ще теплим, то хімічна реакція може відбуватись неправильно.

Зігрівайтесь та відпочивайте приємно навіть у холодну пору року!