Соляна грілка

89.00

Категорія:

Опис

Що це таке?

Соляні грілки – це компактні теплі рятівники, які допоможуть вам зігріти руки і не тільки у холодний день. Вони виділяють приємне тепло (50-55 °С) впродовж 25 хв., проте час дії також залежить від температури навколишнього середовища.

Великою перевагою соляних грілок є їх багаторазовість.

Для кого?

Будуть корисному будь-кому хто проводить багато часу на дворі у холодну пору року або ж просто потребує тепла. Якщо ви лижник, велосипедист, турист чи просто любите довгі прогулянки, тоді соляні грілки стануть найкращим теплим рятівником для вас!

У чому секрет?

Всередині пакетика міститься спеціальний соляний розчин та металева пластинка. Коли ви надламуєте пластинку, починається хімічна реакція при якій виділяється тепло. Триває вона близько 25 хв і в цей час соляний розчин повільно кристалізується. Детальніше читайте тут.

Можна використовувати багато раз

Коли соляний розчин у вашій грілці кристалізувався, не розчаровуйтесь та не поспішайте її викидати. Щоб відновити дію грілки, помістіть її на 10-15 хв. у киплячу воду. Потримайте там поки внутрішній вміст не стане знову рідким, охолодіть та використовуйте знову. Такий цикл можна повторювати до 500 раз! Детальніше читайте тут.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Соляна грілка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *