Термоплівка

Як це працює?

Texnologia termoplivka

Інфрачервоні нагрівальні плівки розробили вчені Харківського науково-дослідного інституту разом з представниками компанії «Монокристал». Вони використали напрацювання виробників з Кореї, які є безсумнівними лідерами у сфері інфрачервоних плівкових нагрівачів.

Група українських дослідників провела всі необхідні дослідно-конструкторські роботи, відпрацювала технологію, а також провела цілу низку необхідних випробувань.

В цих термоплівках застосована інноваційна технологія карбонових трубок - CNT (Carbon Nano Tube). Фактично схема дуже проста – на плівку-основу нанесена смугами карбонова паста CNT, а по краях – мідні струмопровідні шини.

Технологія

 

 

 

Termokulumku                                                  Termopaketu                                                  Termoplivka                                                 Solyani grilku

Соляні грілки

Що таке соляна грілка та як діє?

У поліетиленове упакування поміщають спеціальний соляний розчин та шматок металу. Як відомо при контакті солі з металом виникає хімічна реакція з виділенням тепла – саме на цьому і ґрунтується дія соляних грілок.

Спершу шматок металу ззовні є окисленим і реакція не відбувається. Потрібно надламати його та вивільнити не окислені ділянки металу. При їх контакті з соляним розчином розпочнеться хімічна реакція. Грілка виділятиме тепло до 50-55°С, а соляний розчин всередині поступово кристалізується.

Такий пакетик з соляною речовиною зігріватиме вас впродовж 25 хв. Проте час дії залежить також від температури навколишнього середовища та може бути трішки довшим чи коротшим.

Після використання просто занурте затверділу грілку у киплячу воду на 10-15 хв. (саме у воду і в жодному разі не поміщайте її у мікрохвильову піч). Вміст пакетика повинен знову стати рідким. Після того як грілка охолоне, її можна використовувати знову. Якщо соляний розчин буде ще теплим, то хімічна реакція може відбуватись неправильно.

Зігрівайтесь та відпочивайте приємно навіть у холодну пору року!

Термопакети

В чому секрет тепла?

Термопакети «Viking» є абсолютно безпечними, оскільки містять тільки натуральні компоненти.

У спеціальний пакетик поміщають порошок заліза, сіль, активоване вугілля та вермикуліт (природний матеріал).

Коли вміст контактує з повітрям, розпочинається хімічна реакція, внаслідок якої виділяється тепло.

Щоб реакція не відбувалась пакетики поміщають у зовнішнє герметичне упакування. Отож, якщо ви вже відкрили термопакет, то призупинити на нетривалий час реакцію, можна обмеживши йому доступ свіжого повітря (наприклад, у зіп-пакеті чи іншому герметичному упакуванні).

Щоб реакція розпочалась активно та пакетик виділяв відчутне тепло потрібно зачекати до 15 хв. В цей час можна просто покласти його в кишеню де є доступ свіжого повітря або ж потримати в руках та розминати, щоб пришвидшити розігрів.

Далі можете спокійно займатись своїми справами і насолоджуватись теплом, що зігріватиме ваші руки, ноги чи тіло. Термопакетики «Viking» діють впродовж 8-12 год!

Більше статей...

  1. Термокилимки
уроки Joomla